Nodes In Block (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Visibility
lt: Matomumas

en: published
lt: paskelbtas

en: Blocks
lt: Blokai
