Nodes In Block (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Show on every page except the listed pages.
mr: यादी मध्ये असलेली पाने सोडून, सर्व पानांवर दाखवा

en: Show on only the listed pages.
mr: फक्त यादी मध्ये असणार्‍या पानांवर दाखवा

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: View
mr: बघा
