Nodes In Block (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: unpublished
nl: niet gepubliceerd

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Configure
nl: Instellen

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: With links
nl: Met links

en: Without links
nl: Zonder links

en: published
nl: gepubliceerd

en: Blocks
nl: Blokken

en: Queue
nl: Wachtrij

en: Total number of blocks
nl: Totaal aantal blokken

en: Create new @type
nl: Nieuw(e) @type aanmaken

en: Node status
nl: Node-status
