Nodes In Block (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Show on every page except the listed pages.
oc: Afichar lo blòt sus totas las paginas a l'excepcion de las que son listadas.

en: Show on only the listed pages.
oc: Afichar lo blòt solament sus las paginas listadas.

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Configure
oc: Configurar

en: Visibility
oc: Visibilitat

en: published
oc: publicat

en: Blocks
oc: Blòts
