Nodes In Block (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokaż na wszystkich stronach z wyjątkiem wypisanych.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokaż tylko na wypisanych stronach.

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Visibility
pl: Widoczność

en: published
pl: opublikowany

en: Blocks
pl: Bloki

en: Queue
pl: Kolejka

en: Node status
pl: Status węzła
