Nodes In Block (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Operations
fa: عمل ها

en: Cancel
fa: لغو

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Edit
fa: تدوین

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: published
fa: منتشرشده

en: Blocks
fa: قالبک‌ها
