Nodes In Block (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Show on every page except the listed pages.
sk: Zobraziť na každej stránke, okrem vypísaných.

en: Show on only the listed pages.
sk: Zobraziť len na vypísaných stránkach.

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: published
sk: zverejnené

en: Blocks
sk: Bloky

en: Queue
sk: Rad

en: Let the user decide
sk: Nechať používateľa rozhodnúť
