Nodes In Block (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Show on every page except the listed pages.
sr: Прикажи на свакој страни осим на наведеним странама.

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед
