Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ
