Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Disabled
ar: مُعَطَّل

en: Enabled
ar: مُفَعَّل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا يوجد

en: Node ID
ar: معرف العقدة
