Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়
