Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: None
es: Ninguno

en: Node ID
es: ID del nodo

en: View name
es: Nombre de vista
