Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: None
fr: Aucun(e)

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: View name
fr: Nom de la vue
