Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Yes
ne: हुन्छ

en: No
ne: हुँदैन
