Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Content
pt: Conteúdos

en: Disabled
pt: Inativo

en: Enabled
pt: Ativo

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: Node ID
pt: ID do nó

en: View name
pt: Nome da vista
