Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Content
th: เนื้อหา

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี
