Node Spotbox (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Content
uk: Матеріали

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Ні

en: Node ID
uk: ID документа

en: View name
uk: Ім'я Вигляду
