Node Spotbox (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: Node ID
bg: Номер
