Node Spotbox (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Node ID
ca: ID del node

en: View name
ca: Nom de la vista
