Node Spotbox (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: Node ID
cy: ID Nod

en: View name
cy: Gweld enw
