Node Spotbox (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Node ID
el: ID κόμβου
