Node Spotbox (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Node ID
gl: ID do nodo

en: View name
gl: Nome da vista
