Node Spotbox (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: None
ml: ഇല്ല

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി
