Node Spotbox (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: View name
pl: Nazwa widoku
