Node Spotbox (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: None
af: Geen
