Node Spotbox (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Node ID
ast: ID del noyu
