Node Spotbox (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: None
bo: མེད།

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: View name
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་མིང
