Node Spotbox (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi
