Node Spotbox (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်
