Node Spotbox (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Node ID
fa: هویت گره

en: View name
fa: نام نما
