Node Spotbox (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Node ID
ro: ID Nod

en: View name
ro: Numele vizualizării
