Node Spotbox (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: View name
da: Navn
