Node Spotbox (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།
