Node Spotbox (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: View name
eu: Erakutsi izena
