Node Spotbox (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի
