Node Spotbox (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Content
id: Konten

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: None
id: Tiada

en: Node ID
id: ID Node

en: View name
id: Nama View
