Node Spotbox (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: None
ja: なし

en: Node ID
ja: ノードID

en: View name
ja: ビューの名前
