Node Spotbox (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი
