Node Spotbox (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: None
km: គ្មាន

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង
