Node Spotbox (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo
