Node Spotbox (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: View name
sv: Namn på vyn
