Node Spotbox (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: None
uk: Немає

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: View name
uk: Назва виду

en: View display id
uk: Ідентифікатор відображення виду
