Node Spotbox (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Node ID
de: Beitrags-ID

en: View name
de: Ansichtsname

en: View display id
de: Ansichtsanzeige-ID
