Node Spotbox (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ
