Node Spotbox (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: None
hu: Nincs

en: Node ID
hu: Tartalomazonosító

en: View name
hu: Nézet neve
