Node Spotbox (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Node ID
it: ID del nodo

en: View name
it: Nome della vista
