Node Spotbox (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)
