Node Spotbox (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: None
et: Puudub

en: Node ID
et: Postituse ID

en: View name
et: Vaate nimi
