Node Spotbox (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema
