Node Spotbox (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: None
is: Engin

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu
